Види робіт,
які ми пропонуємо
(063) 104-36-44
(096) 467-61-76


Час роботи:
Пн.-Сб. 8:00-20:00

E-mail: geologia@i.ua
 

Геологічне дослідження ділянки

Аналіз грунту під фундамент


Осідання будинків, тріщини на всю стіну, підтоплені підвали найчастіше списують на некомпететність працівників комунальної сфери або навіть на підступи ворогів. Але проблема, виявляється, існувала ще в момент вибору місця для будівництва майбутнього житла. Міркування знайомі: відсутнє небезпечне сусідство річки чи озера, місце мальовниче, сусіди стерпні. Що ще треба людині для щастя? Відповідь проста. Геологічне дослідження ділянки. Тільки за умови проведення всебічного дослідження та аналізу грунту, можна бути впевненим у тому, що будова простоїть довгі десятиліття, а не почне руйнуватися, розмінявши другий десяток. 

Фактори руйнування

Фахівці виділяють три основні причини, які викликають негативні зміни і проявляються тільки через кілька років після завершення будівельних робіт. Якщо ви відмовилися від того щоб було проведено дослідження грунту під фундамент, готуйтеся зустрічати:

Іншими словами, перш ніж приступити до будівництва, необхідно спроектувати фундамент, який не доведеться надалі піддавати капітальним змінам. Неоціненну допомогу в цій справі, надає геологія для будівництва.

Геологічні дослідження

Те, що проведення детальних досліджень, які забезпечує геологія під будівництво, життєво важливе для майбутньої будівлі, вже зрозуміло. Розберемося, що саме ми отримаємо в результаті, якщо буде проведено дослідження грунту.

Перш за все, спеціалісти, які здійснюють аналіз грунту під фундамент, визначають властивості всіх шарів грунту, товщину, присутність грунтової води. Грунтові води, у свою чергу, вимагають більш пильної уваги та визначення складу, характеру, можливого рівня промерзання. Також необхідно прорахувати кут падіння пласта. Всі дані проведених дослідних робіт дозволяють зробити остаточний висновок про можливість здійснення будівельних робіт на даній ділянці.

Точність і об'єктивність отриманих результатів залежить від досвіду фахівців, а також від наявності новітнього обладнання. Ми можемо запропонувати і досвід, і обладнання, і перевірені методики, які забезпечують всебічний аналіз грунту. Індивідуальний підхід проявляється у виборі різних методів досліджень в залежності від проекту. Замовлення відповідних послуг з дослідження грунту можна оформити на відповідній сторінці. Там же ви ознайомитеся з додатковою інформацією і вартістю.

Загальні і детальні дослідження

Без загальної оцінки ділянки неможливо провести детальне дослідження грунту. Фахівці, використовуючи сучасне високоточне обладнання, проводять ряд інженерно-геологічних досліджень і отримують дані про:

Що стосується масштабів геологічних досліджень, то тут все залежить від стадії, на якій знаходиться проект, від ступеня освоєності ділянки. Крім того, впливає рівень складності залягання шарів грунту і властивості складки. Якщо потрібні додаткові роботи, то обсяг проведених досліджень, відповідно, збільшується.

Геологія для будівництва - це ваші зекономлені гроші і час.