Види робіт,
які ми пропонуємо
(063) 104-36-44
(096) 467-61-76


Час роботи:
Пн.-Сб. 8:00-20:00

E-mail: geologia@i.ua
 

Топографо-геодезичні роботи для будівництва

Геодезичні роботи (Або інженерно-геодезичні вишукування для будівництва) являють собою геодезичні і топографічних роботи в комплексі, що виконуються в строгій послідовності, причому геодезичні роботи в кожному конкретному випадку виконуються в певній послідовності, що уточнюється відповідно до вимог технічного завдання замовника і з урахуванням фізико-географічних умов проведення вишукувань. Об’єктом вивчення інженерно-геодезичних робіт є рельєф і ситуація в межах ділянки будівництва, на обираною майданчику або трасі.

Зміст геодезичних робіт:

Топографічна зйомка загального призначення та (або) її оновлення (коректура) в масштабах 1:500 — 1:10000 при проведенні інженерних вишукувань для будівництва, експлуатації будівель та споруд, межування земель, веденні кадастрів, а також інших вишукувань і спеціальних робіт.

Зйомка підземних і надземних споруд (інженерних комунікацій) в масштабах 1:500 — 1:50000 при проведенні інженерних вишукувань, для будівництва, експлуатації будівель та споруд, межування земель, веденні кадастрів, а також інших вишукувань і спеціальних робіт.